Elektronika - ovládanie žalúzií

Elektronika SOMFY je najčastejšie používaná elektronika, ktorá sa používa na ovládanie vonkajších elektrických žalúzií – pre rádiové ovládanie žalúzií.

Ponúkame na výber množstvo ovládačov, ktoré sú v ponuke od jednoduchého klasického vypínača cez diaľkový ovládač až po samotnú inteligenciu, kde pomocou smartfónu, tabletu alebo PC dokážete mať vždy dohľad nad Vaším domovom.

TaHoma box - inteligentné riadenie

TaHoma box - inteligentné riadenie

Riadiaca jednotka TaHoma umožňuje ovládať zariadenia Somfy a ostatné vybrané výrobky v dome cez internet. Prostredníctvom internetového pripojenia je TaHoma Premium stále v kontakte so zabezpečeným serverom, ku ktorému máte kedykoľvek prístup cez webové rozhranie či už pomocou PC, tabletu alebo smartfónu. Pre produkty TaHoma Premium sme v Somfy vybrali spoľahlivý zabezpečený rádiový protokol "io - homecontrol".

Jednoduchá inštalácia na kľúč
Bez nutnosti prispôsobovať projekt domu, bez zbytočných stavebných prác. Systém TaHoma Premium vám nainštalujeme "na kľúč".

Ovládanie odkiaľkoľvek na svete
Ovládač, smartphone, tablet alebo počítač vám stačia na to, aby ste svoj dom mohli ovládať odkiaľkoľvek na svete.

Vždy máte prehľad
Nech už ste kdekoľvek, ľahko zistíte, čo sa deje vo vašom dome. Pokiaľ systém zistí ohrozenie, napríklad v prípade požiaru, či vlúpania, ihneď vás informuje, aby ste mohli reagovať.

 

Jednoduchá rozšíriteľnosť

Vďaka bezdrôtovej technológii io-homecontrol® môžu byť jednotlivé zariadenia dodávané a do systému pripájané postupne. Nevyžadujú žiadne zbytočné zásahy do muriva a s nimi súvisiace opravy.

Typy rádiového ovládania SOMFY

Typy káblového ovládania SOMFY

Technické informácie o žalúziách

Krycie plechy, držiakyÚčinnosť vonkajších žalúziíTypy vodiacich profilov, držiaky profilov a lankaVýšky nábalov žalúziíElektronika - ovládanie žalúziíISO Kastlík podomietkovýVzorkovník farieb lamielTrieda odlonosti žalúzií

 

späť

Bočný odsuv brány Marantec

15.3.2017 11:02:07

Objednal som si pohon na bočný odsuv brány Marantec. Od objednania až po pomoc pri montáži a výmeny diaľkových ovládani vyjadrujem tejto firme veľké vďaka!!!Prístup majiteľa na dnešnú podobu nadštandardný. Vrelo odporúčam všetkým, ktorých mali zlé skúsenosti s objednaním tovaru cez internet. Táto firma je ukážkou ako má fungovať internetový obchod so dodatkovými službami. (bezproblémová komunikácia a pomoc cez telefón)Všetkým odporúčam. Pekný deň. Peter

Všetkým odporúčam

Katarina 13.3.2018 11:51:45
S objednávkou a dodávkou tovaru som bola maximálne spokojná. Tovar bol dodaný bez problémov a urgentne. Predávajúci bol ochotný odpovedať na všetky moje otázky a dotazy. Všetkým odporúčam

Seriózne jednanie, rýchle dodanie

21.3.2017 07:55:54

som maximálne spokojná, odporúčam nákup v tejto firme..seriózne jednanie, rýchle dodanie. Marta 

Ochotne pomohol

25.3.2017 00:17:52

Ďakujem za rýchle a promptne riešenie problému vzniknutého pri pohode brány LIFTMASTER a napriek tomu že súčiastku som kupoval v zahraničnej firme napriek tomu bol májitel firmy mi s problémom vzniknutým ochotne pomohol ako telefonicky aj osobne Branislav Butko

Vrelo odporúčame všetkým zákazníkom

29.3.2017 10:46:13

Chcel by som pozdvihnúť túto firmy za rýchle a promtná dodávanie objednávok tovaru. Mám už vyše dva roky skúsenosť s touto firmou. Vrelo odporúčame všetkým zákazníkom. Koldan Peter.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info